Bytom, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inwentaryzacja Bytom

Bytom

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Powołaliśmy naszą firmę aby w optymalny sposób połączyć osoby poszukujące pracy z ich przyszłymi pracodawcami.
Inwentaryzacja

Dla marketu w Realu poszukujemy osób do liczenia towaru !

INWENTARYZACJA

Obowiązki:

Liczenie towaru na markecie w Bytomiu na ul. Strzelców Bytomskich 96 :
w dniu 24.10.2010 (nocka) od 20 do 6

Wymagania:

- ukończone 18 lat,
- mile widziani studenci lub osoby uczące się,
- chęć do podjęcia pracy,
- aktualna książeczka sanepidowska
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w nocy 24/25.2010

Oferujemy:

- praca na podstawie umowy cywilno-prawnej,
- miłą atmosferę
- możliwość dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swoich danych kontaktowych: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy, pesel, oraz informację o posiadaniu statusu osoby uczącej się/nie uczącej się na adres: m.zasucha@personnelsolutions.pl/ wraz z zamieszczeniem numeru referencyjnego ogłoszenia: "Inwentaryzacja" w tytule e-maila.

Aplikacje bez zaznaczonego numeru referencyjnego w tytule e-maila będą automatycznie odrzucane.

Personnel Solutions Sp. z o.o.
ul. Dąbrówki 13
Katowice
40-081
tel. 032 781 59 53

E-mail: m.zasucha@personnelsolutions.pl/
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)".

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Pazdziernik, 2010  14:54

Identyfikator: 234714

Wyświetleń: 3622