Bytom, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technik ds. form wtryskowych

Bytom

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, Firmy produkującej gadżety reklamowe, poszukujemy pracownika do pracy w narzędziowni przy wykonywaniu nowych form wtryskowych oraz remontach form:

Nr ref.: TFT/JF/JOBS/JOBS.PL/JOBS.PL

Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

 samodzielna obsługa maszyn narzędziowych: tokarka, frezarka, szlifierka do wałków &#8211; otworów- płaszczyzn,
 praca przy precyzyjnym składaniu, pasowaniu, docieraniu elementów form
 polerowanie elementów form

Wymagania:

 doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
 umiejętność samodzielnej pracy na tokarce, frezarce, szlifierce do wałków, otworów, płaszczyzn
 dokładność i staranność przy wykonywaniu powierzonych zadań
 znajomość rysunku technicznego
 znajomość narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

 stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail: rekrutacje@hr.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie w CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Lipiec, 2014  09:14

Identyfikator: 514302

Wyświetleń: 2554