Bytom, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Komorniki k. Środy Śląskiej

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S. PGW posiada 6 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK
UTRZYMANIA RUCHU
Nr ref 90/2014

Opis stanowiska pracy:

&#8226; Wykonywanie napraw konserwacyjnych i interwencyjnych maszyn produkcyjnych;
&#8226; Rejestrowanie pobranych części zamiennych;
&#8226; Utrzymanie ciągłego ruchu pracy urządzeń;
&#8226; Prowadzenie dokumentacji dot. napraw i konserwacji;
&#8226; Współpraca z liderami poszczególnych działów;

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie min. średnie techniczne
&#8226; Praktyczna znajomość automatyki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki
&#8226; Doświadczenia na stanowisku elektromechanika
&#8226; Posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1, do 1kW
&#8226; Podstawowa znajomość języka angielskiego
&#8226; Umiejętność czytania rysunku technicznego
&#8226; Zdolność szybkiego reagowania i rozwiązywaniu problemów, nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Pracę w międzynarodowym środowisku
&#8226; Możliwość kontaktu z innowacyjna technologia produkcji szyb
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres mailowy REKRUTACJA@PGWGLASS.COM.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przekazywanie ich za granicę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. Zm. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).
Zapewniamy, że żaden pracownik bądź osoba zainteresowana pracą nie będzie traktowana gorzej niż inni ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, przekonania polityczne czy orientację seksualną.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Pazdziernik, 2014  13:01

Identyfikator: 524989

Wyświetleń: 2892