Bytom, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik ds marketingu

Bytom

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:
Firma z ogólnopolskim kapitałem, realizująca działania marketingowe dla zewnętrznych klientów korporacyjnych poszukuje osób na stanowisko pracownika ds. marketingu.

Zakres obowiązków:
- udział w spotkaniach handlowych
- budowanie pozytywnego wizerunku klientów korporacyjnych, współpracujących z nami w całej Polsce

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- cykl profesjonalnych i bezpłatnych szkoleń
- pracę w ogólnopolskiej firmie
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Wymagania stawiane pracownikowi:
- łatwość nawiązywania kontaktów
- wysoka kultura osobista
- pełna dyspozycyjność
- pracowitość, uczciwość
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- umiejętność zarządzania czasem
- mile widziani studenci zaoczni

Nie wymagamy doświadczenia.

Wszystkie zgłoszenia mają wędrować na skrzynkę praca@mediconet.com.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 13 Sierpien, 2012  10:58

Identyfikator: 410251

Wyświetleń: 5296